آموزش اسکرین شات گرفتن نامحسوس از استوری های اینستاگرام

اینستاگرام تصمیم گرفته است پیگیری فعالیت کاربران در این پلت فرم را برای فالوورهای آنها آسان گرداند. همانطور که این شرکت در اوایل ماه ژانویه از قابلیت اشتراک گذاری وضعیت فعالیت کاربران در پیام های دایرکت رونمایی کرد تا به کاربران اجازه داده شود زمان آخرین حضور شما را در این اپلیکیشن ببیند. بار دیگر این شبکه اجتماعی زیرشاخه فیسبوک تغییراتی در اپ خود داده است و اگر شما از استوری دوستان خود اسکرین شات بگیرید، به آنها اطلاع رسانی می شود.اینستاگرام این کار را هم با قرار دادن یک آیکون ستاره شکل در کنار نام کاربری افراد انجام می دهد.ادامه چند روش را برای اسکرین شات گرفتن نامحسوس از استوری های اینستاگرام به شما معرفی می کنیم.

1) همانطور که کاربران توییتر اشاره کرده اند، اگر گوشی خود را در حالت پرواز (flight mode) تنظیم کنید و پس از آن اسکرین شات بگیرید دیگر اینستاگرام نمی تواند بابت آن  پیغام هشدار بفرستد! فقط کافیست که بگذارید استوری نمایش داده شود و سپس موبایل خود را به حالت پرواز ببرید. آن وقت حتی اگر چند اسکرین شات هم از یک استوری بگیرید، اینستاگرام قادر به شناسایی شما نخواهد بود.

 

2) راه حل دیگر دانلود استوری ها از وب سایت اینستاگرام است و باز کردن این شبکه اجتماعی از طرق مرورگرهای کامپیوترتان می باشد.

 

3) استفاده از اپ OGInsta+. به کمک این اپلیکیشن اندرویدی که نسخه‌ای ویرایش شده از اینستاگرام هست گزینه دانلود به پست ها و استوری ها اضافه می شود.

 

4) ربات Regram در تلگرام.این ربات امکانات مفیدی در رابطه با اینستاگرام بهتون ارائه میده که یکی از اون ها دریافت استوری ها در تلگرام هست. کافیه آیدی شخص رو به ربات بفرستید و گزینه دریافت استوری رو انتخاب کنید تا تمام استوری هاش براتون ارسال بشه. البته شرط اینکار پابلیک بودن اکانت مورد نظر هست. آیدی: RegramBot@

 

5) دستیار هوشمند fooView از پس خیلی کارها بر می آید که اسکرین شات گرفتن هم جزوی از آن هاست.با بیرون کشیدن این دستیار هوشمند از کنار صفحه، fooView کار کادر بندی برای دریافت اسکرین شات از صفحه را آغاز می کند. از این رو می توانید فقط از آن بخش استوری که می خواهید، اسکرین شات بگیرید. اما اگر تمایل به دریافت اسکرین شاتی تمام صفحه دارید، خیلی راحت با بردن دستیار fooView به گوشه صفحه به این امکان نیز دسترسی پیدا کنید. فقط کافیست برای چند لحظه کوتاه دستیار fooView را در کنار صفحه نگه دارید تا دور پنجره استوری مورد نظرتان قرمز شود و سپس با رها کردن دستیار fooView این رنگ قرمز به زرد تغییر پیدا می کند و امکان ذخیره سازی اسکرین شات دریافت شده برایتان فراهم می شود.

 

6) اپ های دیگر ذخیره استوری: : آخرین روش هم اپلیکیشن ها دانلود استوری هستند که با نام هایی مثل Story Saver یا Story Downloader در مارکت های اندروید و آی او اس وجود دارند و می توانید به سادگی دانلود و استفاده کنید.

Leave Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *